ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ ΠΡΟΣ 1 ΕΠΑΛ & ΔΙΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
Η Διοίκηση του ερασιτέχνη Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ δείχνοντας έμπρακτα την στήριξη της στην ακαδημία ποδοσφαίρου του Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ ,εξασφάλισε για την ομαλή διεξαγωγή των προπονήσεων των τμημάτων Κ-10, Κ-8 & Κ-6 ανεξαρτήτως καιρικών φαινομένων όπως αέρας , κρύο και βροχή , την κλειστή αίθουσα γυμναστηρίου του 1 ΗΜΕΡΗΣΙΟΥ ΕΠΑΛ & ΔΙΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ .
****************************************************
Η Διοίκηση του ερασιτέχνη Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ θέλει να ευχαριστήσει για την άμεση ανταπόκριση της σχολικής επιτροπής του παραπάνω εκπαιδευτικού οργανισμού τον λυκειάρχη του 1 ΕΠΑΛ κ Πασχάλη Παλαβούζη όπως και τον διευθυντή του ΔΙΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ κ. ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΓΡΗΓΟΡΗ & και την κυρία ΑΝΘΗ ΧΑΤΖΗΦΡΑΝΤΖΗ για την παραχώρηση του κλειστού γυμναστηρίου τους .
***************************************************
Η Ακαδημία μας συνεχίζει τις εγγραφές τις και ευχαριστεί τον κόσμο για την άμεση ανταπόκριση του .
Για πληροφορίες και εγγραφές καλέστε μας να σας ενημερώσουμε για οποία πληροφορία θέλετε :
***************************************************
![👍](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![🔵](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![⚪️](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/26aa.png)
Οι εγγραφές γίνονται καθημερινά .
![➡️](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![📱](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f4f1.png)
![📧](https://z-p3-static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f4e7.png)